Apie mus

UAB “AG STUDIJA” – tai architektūrinio projektavimo įmonė, įkurta sujungus dviejų architektų, vyro ir žmonos, pajėgas. Taip UAB „AG Studija“ tapo šeimos verslu, o architektūra – gyvenimo būdu, kasdienybe ir pagrindine pokalbių tema.

Mūsų komandoje dirba atestuoti architektai ir dizaineriai, konstruktoriai, technologai ir inžinerinių dalių projektuotojai. Įmonėje atliekami įvairių tipų naujų pastatų projektavimo ir esamų statinių rekonstrukcijos projektai, kurie sėkmingai įgyvendinti Lietuvos, Latvijos ir Rusijos rinkose. Mūsų specializacija – visuomeninių administracinių pastatų projektavimas, SPA (baseinų) centrai, gydyklos, viešbučiai, konferencijų centrai ir šios grupės pastatų kompleksai, gamybinių ir sandėliavimo pastatų projektai, autoservisų dirbtuvės bei indvidualiųjų namų projektai. Atliekame visų tipų pastatų interjero projektus.

„Harmoningas ir konceptualus architektūros ir interjero skambesys, kokybiški ir inovatyvūs inžinerinių tinklų sprendiniai – duoklė akims, prestižui ir komforto pojūčiui“

– architektai Arvydas Akelis, Grytė Akelienė.

Architektūra

Klasikinis architektūros supratimas pagrįstas patogumu, tvarumu ir grožiu. Projektuodami pastatus vadovaujamės šiais pagrindiniais architektūros projektavimo principais. Aukštos kokybės architektūra – tai subalansuoti sprendiniai tarp pastato funkcinės schemos, pastato architektūrinio sprendinio, tinkamumo pastatą supančiai aplinkai ir inžinerinių sprendimų inovatyvumo.

Architektūra yra simboliai ir ženklai – tai gyvas istorijos veidrodis. Architektūra – išraiška mūsų pačių gyvenimo, todėl mes esame architektai, kurie kuria šiandienos architektūrą atsakingai – jautriai prisitaikančią prie aplinkos arba išraiškingą ir ekspresyvią – priklausomai nuo esamos gamtinės ar urbanistinės situacijos.

„Būti šiuolaikiniu – tai ne mada, o būsena, kiekvienas iš mūsų turi priimti sąlygas kuriose gyvena, o prisitaikymas prie jų – jo pareiga, o ne pasirinkimas…“

– architektas Le Corbusier.

Interjero dizainas

Interjero dizainas – tai vidinių pastato erdvių scenarijaus kūrimas, darbingos ar atsipalaidavimo emocijos formavimas, įmonių ar individualių namų charakterio suformavimas. Vidinės pastato erdvės lengviausiai žmogui suvokiamos, jis iš jų jaučia didžiausias emocijas ir juose taip pat palieka daugiausiai emocijų. Taigi, jeigu Architektūroje mes atsakingi už palikimą laikmečiuose, tai kurdami interjerus mes paliekame pėdsakus žmonių emocijose.

Siekiame, kad mūsų kuriami visuomeninių pastatų, SPA centrų ir baseinų, viešbučių, biurų ir privatūs interjerai būtų funkcionalūs, konceptualūs, išraiskingi, emocialūs ir elegantiški. Ieškome kompromisų tarp užsakovo minčių ir mūsų, kaip architektų, vizijos.

Darni pastato architektūros ir interjero sintezė, novatoriškų ar laiko patikrintų inžinerinių sistemų integracija į pastatą – kokybiškos architektūros rezultatas.