Mūsų komanda

ARVYDAS AKELIS
Architektas, projektų vadovas

Alma mater

Kauno dailės akademija, Bakalauro ir Magistros studijos

Kvalifikacija

  • Architekto/Projekto vadovo (statinio projekto, statinio projekto vykdymo priežiūros (visų gr. statinių) vadovas, statinio projekto architektūrinės dalies, statinio projekto architektūrinės dalies vykdymo priežiūros (visų gr. statinių) vadovas. Statinių kategorija: ypatingi statiniai.)
  • Kultūros paveldo specialisto atestatas (veiklos rūšis – tvarkomųjų paveldosaugos darbų projektų rengimas, specializacija – architektūros projektai, II kategorija)

Apie mane

Architektūra jau daug metų yra mano kasdieninėje veikloje ir mano gyvenime. Teko susidurti su įvairių pastatų tipų projektavimu, su įdomiais žmonėmis, su įvairiomis vykdomis veiklomis, todėl pamažu manyje nusėdo patirtis, kuria paprastai dalinuosi su naujais ar naujai sugrįžusiais senais mūsų užsakovais.
Kalbėdamas su užsakovais, sakau, jog popierius – daug kantresnis, nei klaidos statybos aikštelėje ar nepatogus gyvenimas, todėl ilgai diskutuojame ir ieškome geriausių architektūrinių, technologinių ir inžinerinių sprendimų.
Projektavimo procese ramiai ir nuosekliai stengiuosi pereiti visus etapus, skirti draugišką dėmesį užsakovui, atsakyti į visus jam rūpimus klausimus.

Gyvenimo kredo

Visada naudokis gyvenimo duotomis galimybėmis ir pasiūlymais, tuo metu, kai jie pateikiami, nes vėliau jų gali nebebūti.

GRYTĖ AKELIENĖ
Architektė, projektų vadovė

Alma mater

Kauno Technologijos Universitetas, Bakalauro ir Magistros studijos.
I-os vietos dr. Friedrich Marks studijų fondo stipendija už geriausius baigiamuosius darbus.
Magistro baigiamasis darbas „Miesto centrinės dalies atgaivinimo urbanistiniai principai“ nominuotas parodai – konkursui „Geriausi architektūros studentų baigiamieji darbai“.

Kvalifikacija

  • Architekto/Projekto vadovo (Statinio projekto, statinio projekto vykdymo priežiūros) vadovė (pastatai ir inžineriniai statiniai), statinio projekto architektūrinės dalies, statinio projekto architektūrinės dalies vykdymo priežiūros vadovė (pastatai ir inžineriniai statiniai). Statinių kategorija: ypatingi statiniai).

Apie mane

Įgyvendindama savo architektūrinės veiklos ambicijas, visada tikiu tuo, ką darau, ir tuo, ką siūlau, – atiduodu maksimalią energiją kiekvieno objekto kūrybai, projektavimo procesui ir kiekvienam užsakovui.
Entuziastingas darbas, kuriant architektūrinę koncepciją, kantrus darbas, kokybiškai įgyvendinant projektą, koncentruotas ir gerai organizuotas darbas projekto rengimo metu – tai pagrindiniai dalykai, kurių laikausi viso projektavimo metu.

Gyvenimo kredo

Gyvenimą reikia paversti svajone, o svajonę – gyvenimu. Mąstyk pozityviai, būk mandagus ir tolerantiškas žmonėms, nesijuok iš kitų svajonių, būk įsitikinęs savo mintimis, nevėluok, kantriai siek užsibrėžtų tikslų ir mėgaukis gyvenimu bei profesine veikla.

AG STUDIJOS KOMANDA
Kūrybinga, lanksti, profesionali, punktuali ir ambicinga